Mobil Oto Ekspertiz Nedir

oto computest fiyatları

Mobil Oto Ekspertiz Nedir

Mobil oto ekspertiz nedir? Her şeyin mobili olurda oto ekspertiz hizmetinin olmaz mı? Hayatı kolaylaştıran mobil hizmetler arasında bulunan mobil oto ekspertiz hizmetlerinde hiç oturduğunuz yerden kalkmadan beğendiğiniz ve almayı düşündüğünüz araçların kontrollerini yaptırabilirsiniz. Mobil oto ekspertiz hizmetleri tam donanımlı bir ekspertiz aracı ile gerçekleştirilir. Araç içerisinde ekspertiz incelemesini yapmaya yarayan tüm gerekli ekipmanlar ve uzman personel bulunmaktadır. Bu sayede aracı istasyona götürmeye gerek kalmadan araçların ekspertiz testleri yapılmaktadır. Araç başına gelen ekip hızlı bir şekilde aracın incelemesini ve testlerini yaparak ekspertiz raporunu hazırlamaktadır. Hızlı bir şekilde araç ekspertiz raporu almak için mobil ekspertiz hizmetlerinden yararlanmayı unutmayın.

Mobil oto ekspertiz hizmetleri sayesinde beğendiğiniz araç ile aynı şehirde olmasanız ya da araç kontrolüne gidecek vaktiniz olmasa bile aracın doğru bir şekilde kontrol edildiğinden emin olabilirsiniz. Garanti Komputest firmamızı mobil oto ekspertiz hizmetlerinde hazırladığı raporları size telefon, mail ya da posta yoluyla ulaştırmaktadır. Bu sayede oturduğunuz yerden kalkmadan istediğiniz aracın ekspertiz kontrollerini yaptırabilirsiniz. En iyi sonucu istasyonda alacağınızı unutmayın. İstasyonda kullanılan motor test cihazları daha yüksek performans vermektedir. Ancak genel durum kontrollerinde kaporta, boya, fren sistemi kontrollerinde mobil oto ekspertiz hizmeti istasyon kadar yüksek doğrulukta sonuç vermektedir. İstasyona araç getirmeden de araçların ekspertiz kontrollerini yaptırabilirsiniz.

Mobil oto ekspertiz Ankara hizmeti veren Garanti Komputest firmamız istasyona araç getiremeyeceğiniz durumlarda sizin için hizmet vermektedir. En uygun oto computest fiyatları için firmamızı arayarak bilgi isteyebilirsiniz. Randevulardan ve indirim seçeneklerinden yararlanmak için firmamıza bir telefon ile ulaşmanız yeterlidir. En iyi şekilde araçların kontrol edilmesi ve güvenli ikinci el araç almak isteyenlerin mutlaka firmamıza ulaşması gerekir. Size ekspertiz raporu sunarak rapor sayesinde alacağınız aracı tanımanızı ve ikinci el araç alım satımında kandırılmadan araç almanız sağlanmaktadır. Ekspertiz raporları size çıktı, mail ya da posta yolu ile ulaştırılabilmektedir. Başka şehirden araç kontrolü yaptırmak için firmamızı arayabilir ve beğendiğiniz aracın kontrollerinin yapılarak raporlarının size yollanmasını isteyebileceğiniz firmamızın mobil oto ekspertiz hizmetleri sizi birçok masraftan kurtaracaktır.

Benzer Yazılar

Motor performans testi (dyno testi), yol testi, boyalı parça tespiti, araç altı kontrol, araç beyin kontrol, şasi, tavan ve değişen kaporta parçası, rot ve rotil (rotbaşı) kontrolü, aks, amortisor, süspansiyon, motor salıncak, elektronik klima ve klima gazı kontrolü, radyo/teyp, medya player, elektronik camlar, silecek, sunroof kontrolleri, fren, kampana, disk ve tutuş kontrolleri, ön arka dingil kontrolleri ve bilgisayar çıktısı teknik rapor verilmektedir.

WHATSAPP İLETİŞİM HATTI