Ankara Oto Ekspertiz Fiyatları

Fren Testi

Ankara Oto Ekspertiz Fiyatları

İkinci el araç alım satımında olmazsa olmaz işlemlerden birisi de araç kontrolüdür. Aldığınız ya da satacağınız araca dahil tüm aksaklıkları öğrenerek doğru fiyat ödeyebilirsiniz. Araçların değerini belirleyen çalışma performansının yüksekliği ve olası arıza masraflarıdır. İkinci el araç alırken aracın değerini aldığını fiyat artı yapacağınız masraf belirler. Bu nedenle doğru fiyatı ödemek ve alınan araçtan zarar etmemek için mutlaka aracın kontrolleri yapılmalıdır. Garanti komputest firması olarak ikinci el araç alıp satanlara tarafsız araç muayene hizmeti vermektedir. Bu kontrollerde computest nelere bakar en çok merak edilen konulardan birisidir. Kaporta, boya, mekanik aksam, fren testleri ve dyno testi ile aracınızın tüm gücü ölçülmektedir.

Oto ekspertiz seçerken dikkat edilmesi gereken hususların başında doğru analiz yapmaları ve tarafsız olmaları gelmektedir. Ankara oto ekspertiz tavsiye listelerinde ve daha önce tercih edenlerin beğeni yorumlarında yer alan firmaları tercih etmek yararınıza olacaktır. Ankara oto ekspertiz fiyatları için ise piyasada en ucuz olanı değil kullanıcıların fiyat performans değerlendirmesinde en yüksek notu verdiği firmaları tercih etmelisiniz. Garanti komputest firması olarak araç oto ekspertiz değerlendirmelerinin tamamını yüksek doğruluğa sahip test cihazları ile yapıyoruz. Bu sayede araca ilişkin bilgiler tamamen rasyonel değerler olarak sunulmaktadır. Ayrıca araçların plaka ve şase üzerinden hasar kayıt bilgileri de analiz edilerek araç kontrolleri ile uyumu da incelenmektedir.

Firmamızın Ankara oto ekspertiz ücretleri randevulu müşterilerimiz için çok daha uyguna gelmektedir. Randevulu müşterilerimiz için uyguladığımız full test indirimleri sayesinde müşterilerimiz çok daha ucuz fiyatlarla araçlarının testlerini yaptırabilmektedir. Ankara computest fiyatları arasında en uygun fiyatları alabileceğiniz firmamız almak üzere olduğunuz ikinci el araçlara dair tüm bilgileri size raporlamaktadır. Hazırlanan raporlar sayesinde almak istediğiniz aracın vereceğiniz fiyata değip değmeyeceği, ilerde size sorun oluşturup oluşturmayacağı konusunda kesin bilgilere sahip olabilirsiniz. Araç alım satım işlerinde firmamıza uğrayanlar aldıkları araçlar konusunda emin olmakta ve araçları aldıktan sonra herhangi bir sürpriz ile karşılaşmamaktadır. En iyi araç kontrolünü yaptırmak için Garanti Komputest firmamızı tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Benzer Yazılar

Motor performans testi (dyno testi), yol testi, boyalı parça tespiti, araç altı kontrol, araç beyin kontrol, şasi, tavan ve değişen kaporta parçası, rot ve rotil (rotbaşı) kontrolü, aks, amortisor, süspansiyon, motor salıncak, elektronik klima ve klima gazı kontrolü, radyo/teyp, medya player, elektronik camlar, silecek, sunroof kontrolleri, fren, kampana, disk ve tutuş kontrolleri, ön arka dingil kontrolleri ve bilgisayar çıktısı teknik rapor verilmektedir.

WHATSAPP İLETİŞİM HATTI