En İyi Ankara Oto Ekspertiz Hizmeti

Boya Testi

En İyi Ankara Oto Ekspertiz Hizmeti

Garanti Komputest firmamız Ankara oto ekspertiz firmaları arasında üstün başarılı sayılan bir firmadır. Bu başarı firmamızın sunduğu çok uygun Ankara computest ücreti ile yapılan testlerde elde ettiği yüksek doğruluğa sahip sonuçlarla sağlanmıştır. Ankara oto ekspertiz tavsiye listelerinde adından sıkça söz edilen firmamız ikinci el araç almak isteyenlerin uğrak noktası haline gelmiştir. Araçlar tamamen tarafsız ve rasyonel değerler verecek şekilde test edilerek test sonuçları raporlanmaktadır. Verilen raporlarda yoruma dayalı sonuçlar değil özel cihazlarla elde edilen rasyonel değerler raporlarda yer almaktadır. Analizlerin doğru sonuç vermesi ve hem alıcının hem de satıcının çıkarlarını korumak için oldukça önemlidir.

Firmamız en iyi oto ekspertiz firmaları arasına sağladığı tarafsız hizmetler ile girmeyi başarmıştır. Bu nedenle ne alıcıların ne de satıcıların zarar etmesi engelleyecek sadece gerçek verilerin yer aldığı testler yapılmaktadır. Kaporta-boya testleri, fren testleri, motor güç testleri ve diğer testlerde düzenli olarak kalibrasyonu yapılan ve yüksek doğruluğa sahip cihazlar kullanılmaktadır. Ayrıca araçlara bilgisayar ile bağlanarak araç sistemi üzerinde görülen arızalar ve hatalarda raporlanmaktadır. İkinci el araç alırken sürprizlerle karşılaşmamak adına mutlaka araçların oto ekspertiz testlerinin yapılması gerekir. Araca ilişkin tüm bilgiler ve hasar kayıtları raporlanarak sizlere sunulmaktadır. Bu raporları inceleyerek araç alıp almama kararını daha doğru bir şekilde verebilirsiniz.

Garanti Komputest firması olarak sunduğumuz Ankara oto ekspertiz fiyatları ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamızdan daha uygun Ankara computest fiyatları ile hizmet almak için randevu sisteminden randevu almanız gerekmektedir. Randevulu müşterilerimiz için çok daha uygun fiyatlar sunulmaktadır. Araçlara ilişkin yaptırmak istediğiniz full testler haricinde sadece fren, süspansiyon ve motor testleri gibi özel testlerde yaptırabilirsiniz. Farklı testleri içeren paketlerden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin ve araca ilişkin merak ettiklerinizi öğrenmenizi sağlayacak en iyi test paketini size önerelim. Garanti Komputest olarak mobil oto ekspertiz hizmeti ile araç başına giderek de gerekli testleri sizin adınıza yaparak raporları size mail ve posta yolu ile ulaştırıyoruz.

Benzer Yazılar

Motor performans testi (dyno testi), yol testi, boyalı parça tespiti, araç altı kontrol, araç beyin kontrol, şasi, tavan ve değişen kaporta parçası, rot ve rotil (rotbaşı) kontrolü, aks, amortisor, süspansiyon, motor salıncak, elektronik klima ve klima gazı kontrolü, radyo/teyp, medya player, elektronik camlar, silecek, sunroof kontrolleri, fren, kampana, disk ve tutuş kontrolleri, ön arka dingil kontrolleri ve bilgisayar çıktısı teknik rapor verilmektedir.

WHATSAPP İLETİŞİM HATTI