Ankara Oto Ekspertiz Nasıl Yapılır

akü ölçümü

Ankara Oto Ekspertiz Nasıl Yapılır

İkinci el araç almak isteyenlerin istediği en çok tavsiye Ankara computest önerisi olmaktadır. Çünkü ikinci el araç alırken araçların bir uzman tarafından kontrol edilmesi ve araçlarda var olan eksiklerin ve aksaklıkların tespit edilmesi istenmektedir. Ankara oto ekspertiz tavsiye listelerinde sıkça bahsedilen firmamız araç ekspertiz incelemelerini yüksek doğrulukta ve son teknoloji cihazlar ile yapmaktadır. Bu sayede verilen raporlar rasyonel gerçeklere dayanmakta ve araçların gerçek durumunu net bir şekilde ortaya koymaktadır. İkinci el araç alacaklar Garanti Komputest firmamıza araçları getirerek ya da mobil oto ekspertiz hizmetlerimizden yararlanarak araçların kontrollerini yaptırabilmektedir.

Garanti komputest firması olarak oto ekspertiz raporu almak isteyenlere içerisinde kaporta-boya testi, fren testi, süspansiyon testi, motor güç testi ve genel değerlendirme testi gibi çeşitli testleri içeren full test paketini öneriyoruz. Çünkü araç alacaklar için aracın tüm detaylarının bilinmesi gerekmektedir. Ancak kendi aracını getirenler için sadece tek ve belirli testlerden oluşan paketleri öneriyoruz. Araç almayı düşünenlerin full test yaptırması daha sağlıklı sonuç verecektir. Garanti Komputest olarak Ankara oto ekspertiz fiyatları için sağladığımız fırsatlardan yararlanmak isteyen müşterilerimiz randevu sistemi üzerinden randevu alarak çok daha uygun fiyatlarla araç kontrollerini yaptırabilmektedir. Randevu sistemi sayesine araçlarınızın testlerini yaptıracağınız zamanda gelerek sıra beklemeden ve daha az ödeyerek araç kontrolü yaptırabilirsiniz.

Ankara oto ekspertiz firmaları arasında en kaliteli hizmeti veren firmalardan birisi olan Garanti Komputest sayesinde ikinci el araç alımında tüm endişeleriniz ortadan kalkacaktır. Alacağınız aracı en detaylı şekilde tanıyarak doğru bedelde satın alabilirsiniz. Ankara oto ekspertiz test işlemlerimiz tamamen rasyonel verilerle ve tarafsız olarak yapılmaktadır. Bu sayede hem alıcılar hem de satıcılar verdiğimiz hizmetlerden memnun kalmaktadır. Ankara computest firmaları arasında yer alan Garanti Komputest firmamız ile iletişime geçerek randevu alabilirsiniz. Oto ekspertiz hizmetlerimiz içerisinde yer alan çeşitli testleri yaptırmak için firmamız ile iletişime geçin ve testler ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgi alarak aracınızın kontrollerinin nasıl yapılacağını da öğrenin. Güven odaklı verdiğimiz hizmet sayesinde en doğru aracı alabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Motor performans testi (dyno testi), yol testi, boyalı parça tespiti, araç altı kontrol, araç beyin kontrol, şasi, tavan ve değişen kaporta parçası, rot ve rotil (rotbaşı) kontrolü, aks, amortisor, süspansiyon, motor salıncak, elektronik klima ve klima gazı kontrolü, radyo/teyp, medya player, elektronik camlar, silecek, sunroof kontrolleri, fren, kampana, disk ve tutuş kontrolleri, ön arka dingil kontrolleri ve bilgisayar çıktısı teknik rapor verilmektedir.

WHATSAPP İLETİŞİM HATTI